Pagar Võtaks

Ökopagarikoda Pagar Võtaks kolib tootmise Balti Jaama Turule

Ökopagarikoda Pagar Võtaks kolib aprilli lõpus Vana-Lõuna 17 tootmisruumidest Balti Jaama Turule Biomarketi kaupluses asuvale pinnale. Ka pagarikoja kauplus senises asukohas sulgeb uksed.

Edaspidi toimub Pagar Võtaks leibade ning teiste pagari-ja kondiitritoodete valmistamine Balti Jaama Turul, mille on üles leidnud ka paljud ökotoodete kliendid. „Oleme ökotoorainest pagaritooteid tootnud alates 2012. aasta detsembrist. Kolimine uude asukohta aitab meil loodetavasti liikuda veel lähemale teadlikule ja puhtaid toiduaineid armastavale kliendile. Samas aitab senisest väiksemale pinnale kolimine ka kulusid kokku hoida, kuna viimased aastad on olnud väiketootjatele väljakutseterohked – oluliselt on tõusnud nii toorainete, tööjõu-, transpordi- kui ka elektrihinnad,“ rääkis Pagar Võtaks tegevjuht Reet Rum.

„Lisaks asukoha muudatusele on meil plaanis vähendada sortimenti, et jätkata just meie kõige populaarsemate leibade, saiade, küpsiste ja kookide valmistamisega. Soovime klientidele jätkuvalt puhtaid ökotooteid pakkuda,“ lisas Rum.

Pagar Võtaks kõige suurema tootevaliku leiab alates maist Balti Jaama Turu Biomarketi kauplusest. Jätkuvalt müüakse Pagar Võtaks tooteid ka kõikides teistes Biomarketi kauplustes, suuremates Selverites, Rimi Talu Toidab alal ning Tallinna ja Tartu Kaubamajas.  

Pagar Võtaks tooteid on ka endiselt võimalik osta e-poest https://pagarvotaks.ee/.

Pagar Võtaks pagarikoda sulgeb Vana-Lõuna 17 aadressil uksed reedel, 26. aprillil kell 18.